Tulokset 2020 –

2021

PäivämääräLajiPaikkaTulokset
29.3.2021IRMustikkamaaLinkki
5.4.2021IRUutelaLinkki
12.4.2021IRKivikkoLinkki
19.4.2021IRSolvallaLinkki
26.4.2021IRPaloheinäLinkki
3.5.2021IRPirttimäkiLinkki
10.5.2021IRPirkkolaLinkki
11.5.2021FLSolvallaLinkki
17.5.2021IRLuukkiLinkki
18.5.2021FLSalmiLinkki
24.5.2021IRPaloheinäLinkki
25.5.2021FLRinnekotiLinkki
31.5.2021IRPirttimäkiLinkki
7.6.2021IRSolvallaLinkki
13.6.2021HOG viestiRöyläLinkki
14.6.2021IRLuukkiLinkki
21.6.2021IRPostintaivalLinkki
28.6.2021IRSolvallaLinkki
5.7.2021IRPaloheinäLinkki
12.7.2021IRSalmiLinkki
19.7.2021IRKattilajärviLinkki
26.7.2021IRLuukkiLinkki
2.8.2021IRSolvallaLinkki
2.8.2021IR (YÖ)Solvalla YÖLinkki
9.8.2021IRPirkkolaLinkki
10.8.2021FLHaukkalampiLinkki
16.8.2021IRVelskolaLinkki
17.8.2021FLKattilajärviLinkki
23.8.2021IRPaloheinäLinkki
24.8.2021FLVelskolaLinkki
30.8.2021IRLuukkiLinkki
6.9.2021IRUutelaLinkki
9.9.2021SCMalmiLinkki
12.9.2021IRPirttimäkiLinkki
16.9.2021SCKalasatamaLinkki
19.9.2021IRPirkkolaLinkki
23.9.2021SCKannelmäkiLinkki
26.9.2021IRSolvallaLinkki
3.10.2021IRPostintaivalLinkki
10.10.2021IRPaloheinäLinkki
17.10.2021IRMeri-RastilaLinkki
24.10.2021IRMustikkamaaLinkki
31.10.2021LRKivikkoLinkki
7.11.2021LRHerttoniemiLinkki
20.11.2021NHLuukkiLinkki

2020

PvAlkLopPaikkaTulokset
su-su29.3.31.5.Mustikkamaarm Einari HeinaroReitit (lataa)
su-ma5.4.31.5.Uutela
rm Mikko ja Matias Salonen
Reitit (lataa)
pe-su10.4.19.4.Pirkkolarm Repa HottiReitit (lataa)
su-su19.4.26.4.Paloheinärm Katja LahtinenReitit (lataa)
Tulospalvelu
su-su26.4.3.5.Pirttimäki – Pitkäjärvirm Olli OjanahoReitit (lataa)
Tulospalvelu
pe-su1.5.10.5.Solvalla – Meerlampirm Erkki MiettinenReitit (lataa)
Tulospalvelu
su-su10.5.17.5.Luukki – Halkolampirm Veli KangasReitit (lataa)
Tulospalvelu
su-su17.5.24.5.Kivikko
rm Erkki Miettinen
Reitit (lataa)
Tulospalvelu
to-ti21.5.26.5.Firmaliiga
Pitkä rastiviikonloppu
Tulospalvelu
su-su24.5.31.5.Pirkkola
rm Leena Tuumi-Niemi ja Topias Niemi
Reitit (lataa)
Tulospalvelu
su-su31.5.7.6.Solvalla – Ruuhijärvi
rm Toni Pikkarainen
Reitit (lataa)
Tulospalvelu
su-su7.6.14.6.Luukki – Halkolampi
rm Erkki Miettinen
Reitit (lataa)
Tulospalvelu
pe-su12.6.14.6.Nuuksion 7Tulospalvelu
su-su14.6.21.6.Laakso
rm Anton Salmenkylä
Reitit (lataa)
Tulospalvelu
pe-su19.6.28.6.Pirttimäki – Isosuo
rm Jorma Erkkilä
Reitit (lataa)
Tulospalvelu
su-su28.6.5.7.Luukki – Halkolampi
rm Jari Valtonen
Reitit (lataa)
Tulospalvelu
su-su5.7.12.7.Paloheinä
rm Jeppe Koivula
Reitit (lataa)
Tulospalvelu
su-su12.7.19.7.Solvalla – Karjakaivo
rm Repa Hotti
Reitit (lataa)
Tulospalvelu
su-su19.7.26.7.Salmi
rm Tuomas Heikkilä
Tulospalvelu
su-su26.7.2.8.Kattilajärvi
rm Aimo Kangas
Tulospalvelu
ma-su3.8.9.8.Solvalla – Orajärvi
rm Tepi Oksanen
Tulospalvelu
Reitit
 (lataa)
ma-ke10.8.30.9.Pirkkola (Maunula)
rm Jyrki Louhi ja Jorma Erkkilä
Tulospalvelu
Reitit
 (lataa)
ma-su17.8.23.8.Paloheinä
rm Markku Arola
Tulospalvelu
Reitit
 (lataa)
ma-su24.8.30.8.Velskola
rm Katja Lahtinen
Tulospalvelu
Reitit
 (lataa)
ma-ke31.8.30.9.Pirkkola (Paloheinä)
rm Erkki Miettinen
Tulospalvelu
Reitit
 (lataa)
ma-su7.9.18.10.Uutela
rm Milla Mattila ja Noora Hyyrynen
Tulospalvelu
Reitit
 (lataa)
su-su13.9.20.9.Pirttimäki – Isosuo
rm Jorma Erkkilä
Tulospalvelu
su-su20.9.27.9.Luukki – Halkolampi
rm Kari Matilainen
Tulospalvelu
su-su27.9.4.10.Solvalla – Ruuhijärvi
rm David Farkas
Tulospalvelu
su-su4.10.11.10.Postintaival
rm Repa Hotti
Tulospalvelu
su-su11.10.18.10.Paloheinä
rm Tapani Mikkola
Tulospalvelu